צור קשר פורום נשי ובנות חב"ד

יש חסד באוויר
(ב"ה, יום שלישי, כ"ב סיון - 25 יוני 2019 )מה קורה כאשר בערב אחד, למרות ימים של סוף שנה ועומס של עונת החתונות נענות מאות נשים להזמנה, מצליחות לעשות פסק זמן, כדי להיות שותפות במפעל חיים עבור כלות אנ"ש בארץ?

מתקבלת חוויה משובחת של המון נתינה מתוך זכות הכרוכה באהבה ללא גבולות מתוך שותפות וערבות.

ערב הגאלה השנתי המסורתי של ידידות ארגון עדי עד, נערך השבוע באולמי בית רבקה בכפר חב"ד. את פני הבאות קיבלה הכנרית ציונה בכניסה לאולם הארועים, שעוצב בעיצוב יוקרתי, והאורחות נהנו מארוחת ערב עשירה של קייטרינג 'רבקין' ומהופעה מלהיבה של להקת הלל, וכן של מלכי גולדשטין אשר ריגשה בסיפורה האישי וחתמה בשיר עוצמתי של תן לי כח.

הרב לנדא דיבר על אמונה, בטחון ועשיה. הרב דובלה הלפרין ניצח ביד רמה על הרחבת מעגלי נשים נוספות שיקחו חלק באימוץ כמה שיותר כלות, כך שבמהלך הערב הוכרזו תרומות משמעותיות, היו כאלה שתרמו אחזקת 3 כלות ואף 20 כלות וכל הנתינה העצומה הזו תוקדש להמשך שדרוג מערך וליווי, הן בכמות והן באיכות, של כמה שיותר כלות אנ"ש בארץ הקודש.

על הפקת הערב הופקדה מלכה לאה גודמן מ - M.L. Production שהצליחה יחד עם עוד עשרות אנשי הפקה מצוינים בתחומם לרקוח ערב משובח מבלי לפסוח על הפרטים הכי הקטנים, שעושים את כל ההבדל.

הנחתה את הערב בחן וטוב טעם, נחמה אמיתי מנהלת הארגון לחיים ולברכה.לתגובות